niedziela, 6 sierpnia 2017

Książkę na wakacje polecają Monika Magoska-Suchar i Sylwia Dubielecka

Kiedy nadchodzi niedziela na Poligonie pojawiają się goście. Dziś aż dwie autorki Monika Magoska-Suchar i Sylwia Dubielecka! W sieci jest o nich całkiem głośno, więc nie mogłam się doczekać aż narozrabiają i u mnie! :)

Dziewczyny wydały debiutancką książkę, której pisanie rozpoczęły baaardzo dawno, po latach i pewnych poprawkach w końcu ujrzała światło dzienne i natychmiast zyskała duże grono fanów. To pewnie cudowne uczucie mieć za sobą taką grupę lwic ;) 
Jeśli szukacie naprawdę sporej książki to "Klątwa przeznaczenia" ma ponad 800 stron i już od pierwszej wciąga razem z butami :D 
Autorki walczą o każdą sprzedaną książkę, bo jeszcze odrobiny brakuje im by miały szansę na wydanie kolejnego tomu!
Zapraszam Was do ich miejsc w sieci...Dobra, dobra, już nie nawijam tylko oddaję głos dziewczynom:

Miłośniczki kotowatych, w tym pewnego Lwa, polecają na lato: „Wszystko wina kota” Agnieszki Lingas-Łoniewskiej

 
Jaka powinna być idealna lektura na wakacje? Wciągająca od pierwszej strony, utrzymana w pogodnym nastroju i pozostawiająca u czytelnika uśmiech na twarzy na długo po przeczytaniu zakończenia. Te wszystkie cechy posiada najnowsza książka autorstwa Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. „Wszystko wina kota” to powieść, którą z lekkim sercem możemy rekomendować wszystkim miłośniczkom romantycznych komedii. Napisana z przymrużeniem oka historia sławnej pisarki Lidii Makowieckiej, ukrywającej się pod pseudonimem Róża Mak, oraz jej najbliższych przyjaciółek, pochłania i bawi. Każda z nich spotyka na swojej drodze nowego mężczyznę, lecz choć początki niektórych znajomości wydawać się mogą obiecujące, to bohaterki nieraz będą stawać przed dylematem, jak pokierować swoim dalszym życiem. Napisana z perspektywy wielu postaci powieść, pozwala się wczuć w położenie każdej z nich, przeżywać ich rozterki, smutki i radości, i razem z nimi cieszyć się przyjemnym zakończeniem. Doskonała lektura nie tylko na upalne dni, ale także te chłodniejsze, w które zawsze przydaje się dawka pozytywnej energii. Polecamy!
 Monika Magoska-Suchar i Sylwia Dubielecka 


Czytaliście?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde Twoje słowo...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...